Naše služby

Veškerý výcvik, který provádíme, vedeme formou hry a zábavy pro psy.

Odmítáme násilné donucování, bití a trestání psa. Nepoužíváme elektrické výcvikové pomůcky. Nepoužíváme ostnaté obojky.

Naopak používáme pozitivní motivaci. Pes chce povel splnit, aby byl pochválen a odměněn hrou s oblíbenou hračkou nebo chutným pamlskem. My mu jen musíme vysvětlit, pro něho srozumitelně, co od něho chceme. Výcvik psa následně baví a ochotněji se učí novým věcem.

Nabízíme:

Socializace a výchova štěňátka

Poradíme Vám, jak vést štěňátko, aby z něho vyrostl zdravě sebevědomí vychovaný pes. Upozorníme Vás na chyby, které při jeho výchově děláte. Začneme ho hrou společně učit základní povely. V případě Vašeho zájmu se budeme věnovat štěňátku i bez Vás.

Výcvik psa s majitelem

Pořídili jste si svého prvního psa. Kouše vše, co má v dosahu. Okusuje vám ruku, skáče na vás. Nechce vás poslechnout. Na zavolání nepřijde. Nebo zatím vše zvládáte, jen chcete vědět, jak ve výchově postupovat dál? Můžete se obrátit na kynologické cvičiště. Pokud se Vám tam nechce čekat až na Vás dojde řada, obraťte se na nás. Budeme se s Vámi scházet a krok po kroku Vás vést výcvikem psa. Ukážeme Vám, jak naučit psa jednotlivé cviky poslušnosti. Naučíme ho společně správnému chování. Upozorníme Vás na chyby, které děláte a které by mohly do budoucna ztížit Vaše vzájemné soužití.

Výcvik psa bez majitele

Pořídili jste si psa, chcete ho vycvičit, ale nemáte čas. Rádi Vám pomůžeme s výchovou, základní i pokročilou poslušností, stopou i obranou.

Vedení dítěte k správné výchově a výcviku psa

Chcete pořídit dítěti psa, ale nebudete mít čas vozit ho na kynologické cvičiště? Přijedeme k Vám a budeme pomalinku dítě vést výchovou a výcvikem jeho psa.

Příprava psa na zkoušku

Připravíme psa na zkoušku podle přání majitele. Naučíme ho cviky, které bude potřebovat k uchovnění. S majitelem nebo bez.

Odstraňování nežádoucího a problémového chování psa

Chová se pes agresivně, bázlivě, neustále štěká nebo je vůči Vám dominantní. Pomůžeme Vás s jeho převýchovou.

Výcvikové kurzy

Výcvikové kurzy pro majitele psů, kteří raději cvičí ve skupince či to jejich pes přímo potřebuje. Maximální počet účastníků jedné lekce je 5, aby mohl být zachován individuální přístup. Informace o aktuálně plánovaných kurzech naleznete zde.

Poradna

Poskytujeme poradenství ohledně výcviku psů. Kontaktujte nás buď pomocí PORADNY, e-mailu nebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme.