Chovatelské potřeby

Zdraví a spokojený pes s lesklou srstí, plný vitality a radosti ze života - o to se budeme snažit při výběru granulí pro Vašeho psího kamaráda.

Vámi vybrané zboží:

  • 1. si můžete prohlédnout a zakoupit na naší adrese;
  • 2. Vám dovezeme až k Vám domů - Hradec Králové, Česká Skalice, Opočno, Dobruška atd.;
  • 3. doručíme prostřednictvím služby PPL;
  • 4. doručíme prostřednictvím České pošty.

Granule pro psy a kočky

V naši nabídce se zaměřujeme především na granule pro psy a krmivo pro kočky holistické, přírodní, organické. Najdete zde granule pro psy a krmivo pro kočky značek, které jsou časopisem Whole Dog Journal opakovaně vybírány mezi 10 nejlepších. Naši snahou je prodávat Vašim zvířecím kamarádům kvalitní granule pro psy a kvalitní krmivo pro kočky, a to nejen inzerovanou kvalitu, ale kvalitu skutečnou. Granule pro psy a krmivo pro kočky je bez chemických konzervantů, barviv, zchutňovadel, ale také bez vedlejších živočišných a rostlinných produktů.

Konzervy

I u konzerv jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout nejkvalitnější chovatelské potřeby, nabízíme především kvalitní maso a ne obiloviny doplněné o vedlejší živočišné produkty a zchutňovadla.

Díky složení bez obilovin se námi nabízené konzervy nemůsíte obávat dát i pejskovi s citlivým trávením. Psi po nich nemají průjmy, nezvrací.

Pamlsky

Proč neodměňovat svého psa či kočku stejně kvalitně, jak je krmen? Nabízíme k tomu vhodné chovatelské potřeby jako sušené kousky masa obohacené o čekankový sirup, lecithin a petržel, nebo chovatelské potřeby - pamlsky s probiotiky, které podporují trávení a imunitní systém. Všechny takové chovatelské potřeby jsou opět bez chemie a pro psa nevhodných látek, stejně jako nabízené granule pro psy a krmivo pro kočky.

NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE - PSÍ PIŠKOTY - jedná se o piškoty vyrobené z kvalitních surovin, které mají oproti klasickým dětským piškotů upravené složení. Piškoty pro psy mají snížený obsah cukru a lepku. Část pšeničné mouky je při jejich výrobě nahrazena moukou kukuřičnou. Jsou obohaceny o vitamíny, minerální látky a vlákninu. Díky tomu se oblíbené odměňování psů piškoty stává mnohem zdravější.

Doplňkové preparáty

Máte štěně velkého plemene a obáváte se o správný růst jeho kloubů? Plánujete výstavu a chtěli byste zlepšit kvalitu či pigment srsti Vašeho psa? Chtěli byste zlepšit zdraví Vašeho psího seniora?

Nabízíme Vám preparáty na klouby, srst, imunitu a pro starší psy. Preparáty, se kterými máme vlastní kladnou zkušenost.

Další chovatelské potřeby

V naší nabídce naleznete různé typy misek, vodítek, obojků, hraček a výstražných tabulek. Vybíráme pro Vás produkty kvalitní, odzkoušené a funkční.

Nenašli jste něco v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat! Rádi náš sortiment pro Vás obohatíme.