Štěňata od nás

Nechováme psy za účelem prodeje štěňat, proto si přejeme zůstat i po odchodu štěněte do nového domova s jeho majitelem nadále v kontaktu a sledovat růst štěněte. Zajímá nás to, jak z osobního, tak profesionálního hlediska. Z osobního hlediska proto, že štěně s námi strávilo osm týdnů a tak chceme mít jistotu, že se mu dobře daří. Z profesionálního proto, že nás zajímá v jakého psa štěně vyroste. Tato trvalá spolupráce je výhodná pro obě strany. S chovem a výcvikem psů máme letité zkušenosti. Pokud budete ohledně vzhledu, chování, výživy či jiné péče o štěně v něčem pochybovat, budeme rádi, když se na nás s důvěrou obrátíte. Vzhledem k našim zkušenostem s výstavami, výcvikem a prodejem krmiv a chovatelských potřeb, je velká pravděpodobnost, že Vám budeme umět s Vašimi starostmi ohledně štěněte poradit. Pokud Vám nebudeme sami umět poradit, doporučíme Vám, kam se pro radu obrátit.

Před prodejem štěněte od Vás budeme chtít pár informací, abychom se ujistili, že štěně se u Vás bude mít dobře a že je pro Vás to pravé (a Vy pro něj). Nechceme být indiskrétní, jde nám o předcházení problémů, které by mohli vzniknout výběrem špatného plemene, pohlaví, nebo Vaší nepřipraveností. Abyste byli se štěnětem spokojení, musíte si navzájem vyhovovat.

Není pro nás důležité, zda budete štěně vystavovat, cvičit s ním nebo to bude "jen" Váš přítel. Je pro nás důležité, zda se štěně bude mít dobře.

Uvítáme, když se na štěňata, či ještě březí fenu a naší stanici, přijedete podívat. Budeme rádi, že si tak můžeme navzájem ujasnit naše představy.

Štěňata z naší chovatelské stanice odcházejí k novým majitelům v osmi týdnech. Štěňata mají za sebou první očkování a jsou odčervena. Jsou zvyklá jíst granule pro psy (namáčené). Pro jednodušší přechod na jinou značku granulí dostává každé štěně balíček stávajících granulí s sebou. Aby novému členovi Vaší rodiny nebylo první dny tak smutno, může od nás, pokud si tak přejete, dostat napachovaný hadr, který mu alespoň trochu bude připomínat fenu a sourozence.

"Návod" ke štěněti najdete zde

Vzhledem k tomu, že prodáváme krmiva a chovatelské potřeby můžete si od nás odvést krmivo a další potřeby (kartáče, misky, obojky, vodítka), s jejichž výběrem Vám, vzhledem k plemeni a účelu, rádi pomůžeme.

Další informace o péči o štěně, krmení, výchově a výcviku najdete v sekci VÝCVIK.